BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Brazauskas, Lubys ir Matijošaitienė

Kas juos sieja? Mirtis? Pinigai? Ne! Šūdasklaidos dėmesys po mirties! Tai JUG pyzdec kokie Patriotai, Visuomeninkai ir Filantropai..

Na, jei Brazauskas tai žmogus iš didžiosios B. Beje, visomis prasmėmis. Jis bus ant ateities pašto ženklų ir istorijos vadovėliuose;

tai Lubys jau tik raudonas oligarchas, kuris siūlė “nesipykti su Maskva” ir valdė viso miesto gyvenimą. o su Achema susijusios banditų bendrovės darė elementarų fraud‘ą..

o Matijošaitienė? Politikė, verslininkė, filantropė, Kauno tarybos narė???? Kaip klykė visi žiniasklaidininkai kai ju nusirito nuo laiptų.. Ko mes netekome.. Ajajajjai.. Koks nuostolis Lietuvos verslui ir Politiniam gyvenimui..

Jums nejuokinga? Negėda?

Kaip galima šituos piliečius sulyginti su a.a. Lozoraičiu, Marcinkevičiumi ar Brazdžioniu?

o triukšmo, pompos ir “meilės” po mirties iš visų šūdasklaidos kanalų daugiausia gavo pirmieji trys.. tą darė ir lrytas.lt ir panelė iš delfi.lt ir TV3 ir LNK ir t.t.

taip mes vertiname savo Tautos atstovus: ant pjedestalo: Brazauskas, Lubys ir Matijošaitienė, o kažkur apačioje voliojasi Marcinkevičiaus, Brazdžionio ir Lozoraičio darbai bei pagerbimas..

P.S.   niekad nemaniau, kad Luby reikia laidoti su Valstybės pagarba ir jos lėšomis…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą