BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2013

Čili Kinija

2013-03-15

tinklapis - http://www.cili.lt/meniu/kinijauikiai

Plačiai žinoma, kad visa Čili grupė, turinti 80 skylių, sumoka į biudžetą 20 kartų mažiau mokesčių nei MacDonlads su savo 3 skylutėm… tai beje daroma beveik oficialiai. visos kontroliuojančios institucijos tą tikrai žino, o darbuotojų kaita siekia tūkstančius darbuotojų per metus, todėl mokesčių vagimo schemų niekaip neišsaugosi. O jų niekas ir neslepia ir nesaugo :)

Na bet tai kita tema.

Dar mažas off apie kinų maistą Lietuvoje. Nors urban legents sako, kad kinų maistas yra blogas tik Lietuvoje ir Rusijoje, o Vakarų Europoje ir JAV jis puikus, aš tuo netikiu. Manau, kad jis šūdinas visur. Aišku megapoliuose gali rasti ir kokybiško dalyko, bet imant visumą tai - pigus, gliutomatais ir skonio stiprikliais prisotintas jovalas proletarams, užsimaniusiems egzotikos.

Kai pirmus kartus ragavau kiniško maisto visokiuose sidabriniuose, auksinuose ir kituose alaviniuose drakonuose, visada po tokių vaišių susipisdavo žiauriai sveikata. Imdavo tragiškai skaudėti galvą (nors man galvos neskauda šiaip; niekada), apimdavo silpnumas ir kitas supistitas visai parai. Niekaip negalėjau suprasti kas čia darosi. Bet kartą pateko į mano nagus straipsnis, aprašantis gliutomatų poveikį organizmams, kuriame buvo tiksliai įvardinti mano kiniški simptomai ir pasakyta, kad 15 proc. žmonių visiškai netoleruoja E621aka natrio gliutomato aka kiniškos druskelės… Kitiems tokie simptomai nepasireiškia išoriškai, bet E621 vis tiek juos nuodija. Taigi nuo tada stengiuosi vengti pagrindinio ir visuotino kiniško patiekalo - natrio gliutomato, kuris kartais skiedžiamas ryžiais, mėsa, žuvimi ir pan. Taigi kiniška virtuvė - nuodijimo įrankis ubagams, kurie tiki, kad atsilikusioje 3 pasaulio šalyje, pastoviai smaugiamoje tironų - išsigimėlių vadovų, galėjo susiformuoti nors kokia dėmesio verta virtuvė. Tiek bendrai apie kinišką maistą.

Taigi koks pirmasis asociatyvas muša į galvą kai pamatai Čili ženklą? - Plastmasė. Visiška plastmasė. Visiškai beskonis, mikrobanginis šūdas, kuris skiriasi tik paveiksliukais valgiaraštyje ir raidėmis jų pavadinimuose. Aišku, sakys kai kurie, - tai visų tinklinių šėryklų skiriamasis bruožas. Ne, blet. Kodėl Fortas (nepainioti su Forto Dvaru) sugeba padaryti puikų maistą, o Čili, Katpėdėlės, visokie Charlie bruka fekalinę plastmasę? Ogi todėl, kad jie visur yra, jie yra senai ir į juos eina kaimiečiai, kuriems buvimas Čiliake yra statuso dalykas. Taip, statuso. Tai tas pats segmentas, kuris geria cheminį myžalą Švyturį, kuris valgo šaldytas picas iš prekybcentrių bei mėgsta LNK televiziją. Taigi kaimiečiai-vadibininkai ir išlaiko Čiliaką.

Todėl darome išvadą, kad Čili Kinija - visiškas plastmasinis šūdas, paskanintas kibirais gliutomato.

Nevalgykite ten. Niekada. Nebent kartą į metus, kad dar labiau nekęstumėte Čiliako. Čia aišku netaikoma, jei jūs prieš pusę metų atvykote iš provincijos į miestą, įsidarbinote vadibininku, gavote pirmą atlyginimą ir norite nusivesti savo paną į krūtą restoraną. Tada jums labai tiks Čili Kinija ar kitoks Čiliakas.

Taigi internetinių trolių pavyzdžiu sudarytas reitingas.

vieta - 3 (nes yra visur, visuose miestuose ir prekybcentriuose);

aplinka ir aptarnavimas - 2 (nes ten renkasi vadibininkai ir jų soliariuminės kekšiškos fifos, o dirba būsimi vadibininkai ir būsimos kekšės);

tualetas - 3 (nes Čiliako vergai priversti kartais išplauti myžyklą, į kurią išmyžamas Švyturio cheminės srutos);

maistas - minus 4 (visiškai plastmasinis jovalas, bet vienas balas nedaduotas, kad galima jį būtų skirti tokiems urodams kaip Pool House);

gėrimai - minus 3 (kaip suprantate ten pilsto tik Švyturio srutas (šūdas šūdą traukia), gali pasiimti tik apgailėtino namų vyno, o visų butelinių gėrimų kainos kaip gerame tikrame restorane).

viso 1/25

beje kainos visuose Čiliakuose aukštesnės nei normalių restoranų vidurkis gal 3 kartus…

Taigi palinkėjimas Čiliakų, tame tarpe aišku ir Čili Kinijos, savininkams: linkiu pagaliau parduoti tinklą, kad viskas nors kiek pasikeistų į gerąją pusę arba, kad jumis pasodintų pagaliau, nes tikrai seniai laikas.

Rodyk draugams

Pool House

2013-03-14

http://www.biliardas.eu/poolhouse (kaip nebūtų keista ir nenatūralu jie turi savo veikiantį tinklapį)

Žirmūnų g. 68A, Vilnius

Taigi Pool House yra greta Čili Kinijos, Super Sushi kiosko bei kokios tai arklidės - klėties - karčemos. Pirmas ir paskutinis komentaras - niekada ten nieko nevalgykite. Nevalgykite, net jei būtumėte savaitę badavę. Tiesiog tai tas pats kas viešajame tualete susikišti šūdą sau į gerklę. Ten ne šiaip blogas ir/ar taupus maistas, jis neįtikėtinai supistas. Nežinau ką reikia daryti kiek milijonų specialių pastangų reikia, kad pagamintum tokį vėmalą. Pool House dirbantys virėjai savotiškai gabūs žmonės. Nors, be abejo, visiškai šūdinai apmokami, bet sugeba sukurti išskirtinį, nenugalimą šūdų jovalą. Jie gyvena iš dienos pietų, kuriuos ėda aplinkinių ofisų menkiausiai apmokamos žiurkelos bei ofisiniai tarakonai. Dar jie daro kokius tai varganus protmūšius ir leidžia ubagams studentams pažaisti pūlą kreivomis lazdomis ant klibančių stalų. Vienintelis teigiamas dalykas, kad padavėjai neklausia, - ar skanu? :) Matyt patiems žiauriai gėda ką jie neša žmonėms ir kur jie dirba. Ten galima ramiai išgerti Heineken (kartais, kai jo būna) ar kokio stipresnio šamarliako, nes plotas skylės didelis ir ten daug ramių kampų.

Taigi, pagal nusistovėjusią visokių internetinių trolių tradiciją duodu balus:

vieta - 2 (kaip ne kaip Šiaurės Miestelis vis tik:) );

aplinka - 2 (šiaip būtų vienetas, bet dėl užkampių kuriuose galima ramiai kvasinti);

tualetas - 1 (nes yra skylė myžimui);

maistas - minus 5 (nes ten pastoviai žmonės už žandų kiša fekalijas);

gėrimai - 2 (nes yra Heineken kartais).

viso - 2/25

Ir norisi palinkėti šios šūdų skylės ir savininkams - dvėskit greičiau, išgamos maitinančios šūdais nelaimingą XXI a. proletariatą.

P.S. kaip galima paprašius prie arbatos skiltelės citrinos, ją atnešti perpjautą per pusę (tai yra pusę plonos sklitelės) ir įtraukti ją į sąskaitą atskiru punktu? taip gali padaryti tik paskutiniai debilai, išsigimėliai ir nuokrūšos

Rodyk draugams