BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Politika’ kategorija

Brazauskas, Lubys ir Matijošaitienė

2013-10-23

Kas juos sieja? Mirtis? Pinigai? Ne! Šūdasklaidos dėmesys po mirties! Tai JUG pyzdec kokie Patriotai, Visuomeninkai ir Filantropai..

Na, jei Brazauskas tai žmogus iš didžiosios B. Beje, visomis prasmėmis. Jis bus ant ateities pašto ženklų ir istorijos vadovėliuose;

tai Lubys jau tik raudonas oligarchas, kuris siūlė “nesipykti su Maskva” ir valdė viso miesto gyvenimą. o su Achema susijusios banditų bendrovės darė elementarų fraud‘ą..

o Matijošaitienė? Politikė, verslininkė, filantropė, Kauno tarybos narė???? Kaip klykė visi žiniasklaidininkai kai ju nusirito nuo laiptų.. Ko mes netekome.. Ajajajjai.. Koks nuostolis Lietuvos verslui ir Politiniam gyvenimui..

Jums nejuokinga? Negėda?

Kaip galima šituos piliečius sulyginti su a.a. Lozoraičiu, Marcinkevičiumi ar Brazdžioniu?

o triukšmo, pompos ir “meilės” po mirties iš visų šūdasklaidos kanalų daugiausia gavo pirmieji trys.. tą darė ir lrytas.lt ir panelė iš delfi.lt ir TV3 ir LNK ir t.t.

taip mes vertiname savo Tautos atstovus: ant pjedestalo: Brazauskas, Lubys ir Matijošaitienė, o kažkur apačioje voliojasi Marcinkevičiaus, Brazdžionio ir Lozoraičio darbai bei pagerbimas..

P.S.   niekad nemaniau, kad Luby reikia laidoti su Valstybės pagarba ir jos lėšomis…

Rodyk draugams

Paxą - į prezidentus!

2013-10-23

Šitas Dvasios Gigantas, Sklandaus Žodžio Meistras, Blaivybės Karlsonas ir Skraidantis Teisuolis pareiškė, kad jis “niekada ir neatsisakęs svajonės AKA tikslo tapti Lietuvos prezidentu..”.

Aš tikiuosi, kad jei, NEDUOK TU DIEVE, Tauta jį išrinks, tai po 2 savaičių per Panoramą pamatysime Borisovą, kuris aiškins kaip liepė Paxiui paskirti jį Ministru Pirmininku ir patį Paxiuką verkiantį bei sapaliojantį, kad Boriska yra geriausias Premjeras Marijos Žemėje.. Kitą dieną seks Paxiaus atsiprašymas, ašaros ir Boriskos atleidimas.. Toliau kaip visada: apkalta, davimas žmonai į snukį, Paxaitės nuotraukos su StubriaBriedžiu, ašaros, Gražulis už Paxių - žmonių Preziką, Paxaitės atostogos, Tualetinis popierius, balsavimas Seime, ašaros, Paxaitės triusikai, Mazutuzonio isterika, Paxaitės klubinėjimas, Paxiaus sapalionės ir .. viskas… Vėl 2 kadencijom ramu.. Kaip Jums prognozė?

Rodyk draugams

Brudauskas ir Graužikinienė

2013-10-23

Įsivaizduokite. Karo metas. Jūs vadovaujate Karo Lauko Teismui. Ir reikia sušaudyti Lietuvos išdaviką. Tik vieną. Nes liko tik viena kulka. Renkatės tarp Brudausko ir Graužikinienės. Sunku? Žinoma! Sprendimas ateina Jums į galvą staigiai - kulką palikti Padleckiui! O Brudauską su Graužikiniene uždaužyti plaktuku..

Rodyk draugams